Ministar

Mandat: Aktuelni

Mirvad Kurić
Period trajanja mandata:
24.11.2015
Stranka:
SBB
Samer Rešidat
Period trajanja mandata:
23.03.2015 do 24.11.2015
Stranka:
DF

Mandat: 2012-2014

Ivica Šarić
Period trajanja mandata:
21.11.2012 do 23.03.2015
Stranka:
SDA

Mandat: 2010-2012

Dubravko Lovrenović
Period trajanja mandata:
19.06.2012 do 21.11.2012
Stranka:
SDP
Ivica Šarić
Period trajanja mandata:
13.01.2011 do 04.06.2012
Stranka:
SDA

Mandat: 2006-2010

Emir Hadžihafizbegović
Period trajanja mandata:
15.02.2007 do 13.01.2011
Stranka:
SDA

Mandat: 2002-2006

Ivica Šarić
Period trajanja mandata:
06.02.2003 do 15.02.2007
Stranka:
SDA

Mandat: 2000-2002

Gradimir Gojer
Period trajanja mandata:
08.02.2001 do 06.02.2003
Stranka:
SDP

Mandat: 1998-2000

Esma Hadžagić
Period trajanja mandata:
19.12.1998 do 15.02.2001
Stranka:
SBiH

Mandat: 1996-1998

Amira Kapetanović
Period trajanja mandata:
21.11.1996 do 19.12.1998
Stranka:
SDA